Team

Dr. Boaz Yam

מייסד ומנכ”ל קבוצת החברות עגן יעוץ אקטוארי, פיננסי ועסקי;YDB יועצים; המרכז לצדק כלכלי; שן-פלאן.

Email: boaz@ogen.co.il

מומחה ויועץ בכיר; מרצה בבתי הספר למנהל עסקים ולמשפטים במרכז הבינתחומי בהרצליה ובבית הספר הבינלאומי למוסמכים במנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן.

 

Read More

Dina

מייסדת ושותפה YDB יועצים

Email: dina@beres.co.il

עו”ד ומוסמכת במשפטים, ממקימות מערך ביטוחי הבריאות והסיעוד בישראל, פעילה בתחום למעלה מארבעים שנה, ואחראית, בין השאר, למבנה, הגדרות ועיצוב רוב תכניות ביטוח הבריאות והסיעוד בישראל.

 

Read More

Sarit Bar Giora

שותפה YDB יועצים

Email: sarit@ogen.co.il

בעלת ידע מקצועי מעמיק ונרחב בתחום מערכת הבריאות בישראל, ניהלה את מחלקת הביטוחים הקבוצתיים הרפואיים בחברת ביטוח מובילה בתחום, מוסמכת במנהל עסקים (MBA) בביטוח ושיווק באוניברסיטת תל אביב, בוגרת בהצטיינות של לימודי כלכלה וסטטיסטיקה באוניברסיטת תל אביב.

 

Read More

Fadi

מנהל תחום IAS 19

Email: fadi@ogen.co.il

עוזר אקטואר ומנהל תיקי לקוחות (IFRS), בוגר תואר ראשון (.B.A) במנהל עסקים ותואר שני (.M.S) באקטואריה באוניברסיטת חיפה.

 

Read More

Jenny

יועצת משפטית

Email: jenny@ogen.co.il

יועצת משפטית של חברות קבוצת עגן יעוץ; יועצת בכירה במרכז לצדק כלכלי במשפחה.

 

Read More

Limor

יועצת תביעות בריאות וסיעוד ומנהלת המשרד

Email: limor@ogen.co.il

מנהלת תביעות בריאות וסיעוד בחברת YDB יועצים

 

Read More

Oshrat

עוזרת אקטואר

Email: oshrat@ogen.co.il

עוזרת אקטואר בתחום תקן 19

 

Read More

Liran Lev

עוזר אקטואר

Email:  liran@ogen.co.il

עוזר אקטואר בתחום תקן 19 ובמרכז לצדק כלכלי למשפחה

 

Read More